Forum biznesowe - Nic nam nie jest obce

Co nas wyróżnia ?

Super pisarze treści.

Odpowiedzi która są na topie.

To czego szukałeś jest tutaj.

Zawsze tutaj trafisz bez problemu.

oprogramowanie księgowe Rewizor Nexo, szukam

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Tanie kursy > oprogramowanie księgowe Rewizor Nexo, szukam

20.03.2024 20:28:18 

Miałem okazję natknąć się na stronę https://ekif.pl/program-ksiegowy-rewizor-nexo-konfiguracja-wdrozenie/ oferującą szeroki zakres usług związanych z Rewizorem Nexo. Warto sprawdzić, jakie mają możliwości!

<<12

Ostatnio dodane posty

Haha, fajne porównanie! W sumie nauka angielskiego czasem przypomina wejście do tajemniczego świata. Co do czasów, to ja też uważam, że najlepiej skupić się na trzech najważniejszych, a reszta przyjdzie z czasem i praktyką.

A ja mam takie pytanie – czy nauka po polsku czy od razu po angielsku jest lepsza, gdy chodzi o biznes? Zastanawiam się, czy tłumaczenia pomagają, czy tylko spowalniają naukę.

Business English to nie tylko słówka, ale i specyficzne czasy w języku angielskim, których trzeba się nauczyć. Słyszałem, że tak naprawdę wystarczą tylko 3 czasy, żeby dobrze się porozumieć, zwłaszcza w pracy. Spotkał się ktoś z takim podejściem? Na kilku portalach widziałem kursy oparte właśnie na tym schemacie.

© Copyright Forumbiznesowe.ovh - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.